Inschrijving Gibbons B - najaar 2018

  • Posted on: 13 June 2018
  • By: pieter_a
Indien je nog een 2e e-mailadres wil opegeven, kan dit maar dit is niet verplicht. Voor ouders van leden van de groep Jeugd is dit wel aangeraden :)
Voor de verzekering is het verplicht dat je je lid maakt van KBF, dit is de overkoepelende organisatie. Bij je registratie kies je als discipline muurklimmen en selecteer je KlimClubHungaria (KCH) Leuven. Je zal daarna je lidkaart van KBF ontvangen waar achteraan onze Club gespecifeerd staat. Op vertoon van deze geldige kaart krijg je 20% korting in de Kariboe winkel in Leuven!
Gelieve ons een gsm nummer te bezorgen van een van de ouders indien er een dringende gebeurtenis voorvalt dat we u kunnen bereiken
Gelieve bijkomende info die relevant is voor de club of de trainers hier te verstrekken (bvb. medische info, hoogtevrees, etc.).